BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tai yra tikra

Gyveno seima,tetis,mama ir maza dukryte, kuri sirgo.viena karta ta dukryte rado negyva,nekviepuojancia..palaidojo.po laidotuviu mamai eme sapnuotis baiswus kosmarai,kad jos dukra gyva ir kaip jis bando istrukti is kartso.mama negalejo nusiraminti ir paprase ekshumuoti kapa.atidare karsta pamate mirusia mergaite nusirovusia kuokstus plauku ir kruvinus nagucius.buvo palaidoje mergaite gyva.

As manau kad taip galejo buti,nes mano mociute,kuri buvo istremta i sibira pasakojo,kad viena karta mire tox vyras ir kai nese attadara kartsa(tais laikais taip budavo turbut) ant to vyrp veido uzlijo lasas lietaus ir jis susigere i oda, otaip negali buti jei zmogus mires.buvo kas tai pastebejo ir po kiek laiko papasakojo artimiesiems,sie taip pat exhuimavo kapa ir rado ji visa issidraikiusi, gulinti visai netaip kaip buvo..pasirodo tas vyras buvo alkoholikas ir kazkodel buvo prarades gyvybes zenklus..

Rodyk draugams

Komentarai (68)

 1. egle:

  tai wadinama letargo busena…
  tai tokia liga kai zmogaus gywybines funkcijos yra sustojusios bet smegenys funkcionuoja taip gali testis nuo keliu walandu iki kelesdesimt metu ir tokiu atweju yra buwe ne wienas ir ne du… jau yra aparatas fiksuojantis net menkiausius sirdies impulsus…

 2. Anonymous:

  eik nx kvaisa rasyt nemoki tj nerasyk

 3. Angel:

  siurpas per visa nugara perejo kai paskaiciau… fiu… dar dabar kai rasau kaskaip negera….

 4. Anonymous:

  mano pazystamam taip pat buvo ji nuveze i morga o jis ten atsibudo tarp lavonu gyditojai nebemika istirt

 5. Siaubo fane:

  o dieve,visai nebaisu.

 6. Anonimas:

  Manau kad ši istorija tikra, nes neseniai skaičiau žurnale kad yra toks litargo miegas .Tada žmogus praranda visus givybės ženklus tačiau jis gyvas ir po kiek laiko jis prabunda.

 7. Kritikas:

  .
  /|\
  / | \
  |
  BLONDINE,
  litargo? wtf?xD

 8. Anonimas:

  visiskai tikiu .gi is tikro ira liga tokia , tik vargu ar maza mergaite galetu juo sirgti

 9. Gręę:

  Pilnai tikiu. Ypač kai anksčiau medicina dar nebuvo taip pažengusi.

 10. Vilmis:

  Tikėtina…
  Pagalvojau, jog gal aš geriau negersiu. :D
  Poto palaidos gyvą. ;x

 11. Ziauru tikrai pilnai tikiu…

 12. V:

  letargo miegas tai kuomet zmogus uzmiega, suleteja visos jo gyvybines funkcijos ir praktiskai jos beveik nesijaucia, dirba tik smegenys, kurios lyg panirusios i sapna, o sapnuojant amegenys taip pat atsipalaiduoja, zmogus gali taip ismiegoti labai ilgai, ir pavyzdziui po dvidesimties metu jis nebus susenes nei trupucio, prabus toks pat kaip uzmigo, deja per labai trumpa laika susenejama ir zmogus tampa toks koks ir turetu buti pagal savo amziu. sia liga gali sirgti kiekvienas kas turi sutrikimu smegenyse.

 13. bybis:

  paciulpkit man ir bus jum siaubo istorjos

 14. tai negali but nes kaip ta mergyte galejo nekvepavus isbut tajp ilgaj ??? o del antros tikrai tikim….

 15. kate:

  tikra nesamone !! dar tipo tikra :D

 16. tokiu istoriju simtai, kai zmones gyvus palaidojĄ. As dar ne tokiu istoriju zinau kad cia visi priesinfarktines busenos butumet.

 17. Anonimas:

  anksciau tai ten karsto viduje budavo tokios virveles ir jai zmogus atsibusdavo tai jis uz jos patraukdavo ir salia kapo budavo toks varpas,tai kai patraukdavo uz virveles nu ir varpas suskambedavo…

 18. Ieva:

  Nesamone.Netikiu,kad tai tikra

 19. Anonimas:

  atsiprasau ar kai žmogus mirsta tai jam gal reikia išskrost sirdi tada jau 100% yra negyvas. tai ka jam daktarai neišskrode širdies????

 20. Barbora:

  nesamone visiska… o kodel visose istorijose buna tetis mama ir maza dukryte ?

 21. Shelley:

  Seip cia tikra, 2003 metais ivyko.bet mergaite ne maza, jai ten apie 13 metu buvo.ir inai visai nesirgo,o uzmigo liutargo miegu,ar kokio ten velnio.per zinias rode.

 22. Seip as dar atsimenu kai buwo 2007-2008m. mazdaug per zinias (TV3) kalbejo tipo kad vyras buvo palaidotas gyvas…

 23. 8-desimtmetis, Tiumene. Prapuole 19 vaiku. Viena iš jų - 2 metuku Irina Semeniuk. Ja rado pirma. Jos tevas Moskvicium prispaude kaimynu bolonke. Po menesio dingo mergaite.

  Ja rado, nes pietaudamas tevas pastebejo vandeni, besiliejanti is po vonios duru ir girdejosi, kaip kankinasi kaimynu suniukas. Santechnikai islauze duris ir atidare vonios kambari, is kurio metesi prirista grandine Irocka. Tevas puole prie vaiko, bet nesusivaldes isbego is buto. Sugrizo perkreiptu veidu ir “eme lyg paseles buciuoti mergyte, tikriau tai, kas is jos buvo like: kojytes iki keliu, rankytes iki alkuniu nupjautos pagal visas amputacijos taisykles.Biges dar ne visai uzgijusios, ant grindu buvo nutysusios kruvinos pulingos binto juostos. Maza butybe blaskesi i visas salis ant savo grandines, slydinejo ir krisdama, uzsigaudama i vonia leido is burnos, kurioje buvo ispjautas liezuvis, tuos pacius garsus, kuriuos Semeniukas laike gailiu sunelio lojimu.Suauge vyrai neslepe asaru ziuredami i pusiau mergaite, pusiau suni.” Dar rado Iljusa Monina, 4 metu” Ant nesvariu patiesalu po grinsis sliauziojo butybe, kuria ne is kart galima palaikyti zmogumi: galva su tusciomis violetinemis akiduuobemis, liemens strampas ir tik viena ranka, kuria remdamasis judėjo… prie tarakonais aplipusio dubenelio su pieniu”.

  Sory, kad tingėjau klaidas taisyt

 24. Daugiabučiame name gyveno graži šeima: mama, tetis ir jų maza dukrelė. Vieną kartą į jų namą atsikraustė sutuoktiniai, abu gerbiami gydytojai. Jie turėjo šuniuką. Ta mergaitė mėgo su šuniuku žaisti. Vieną dieną mergaitė dingo. Mergaitės tėvai ėmė nuolat girdėti įvairius garsus (inkštimą, cypimą ir t.t.), kurie sklido iš gydytojų buto. Taip pat sklido bjaurus kvapas. Tėtis paklausė naujųjų kaimynų, kas darosi, jie paaiškino, kad jų šuniukas vonioj uždarytas. Po kelių dienų policija beieškodama dingusios mergaitės, įsibrovė ir į gydytojų butą. Atidarę vonios duris, jie rado mergaitę, kuriai buvo uzdėtas pavadėlis, nupjautos pėdos, delnai ir liežuvis. Ji gulejo ant žemės ir inkštė

 25. Gyveno kartą mergaitė, kuri turėjo šuniuką ir jį labai mylėjo. Kai naktį ji susapnuodavo košmarą iškišdavo ranką, o šuniukas ją palaižydavo, tada ji nusiramindavo. Prie jos gyveno vyras ir visą laiką spoksodavo į ją per langą.
  Viena naktį ji išgirdo lašus labai greitai kapsint tada nuėjo į virtuvę ir pamatė bėgantį kraną tada, jį užsuko. Grįžo į lovą. Po kiek laiko ji vėl išgirdo lašus, bet nėjo į virtuvę nes labai norėjo miego tik iškišo ranką ir kaip visada ją palaižydavo šuo. Taip buvo 3 kartus kol mergaitė vėl nuėjo į virtuvę ir pamatė šunį uždaužytą ir su jo krauju užrašytą užrašą: ne tik šuo gali laižyti.

 26. Gyveno kartą mergaitė su močiute. Močiutė jai kartą pasakė, kad jokiu būdu tegul nenukabina paveikslo su balerinos atvaizdu kuris yra rūsyje. Kai mergaitė išaugo ir tapo moteris, močiutė mirė. Moteris susirado vyrą. Jau turėjo 2 vaikus- naujagimį ir paauglį. Kartą toji moteris nusprendė su vyru aptvarkyti rūsį. Moteris pamiršo jog negalima nukabinti paveikslo su balerinos atvaizdu ir nukabino prieš tai pasižiūrėjusi į balerinos paveikslą pastebejo jog veidas rimtas… Ryte kai atsikėlė rado sukapotą savo vyrą. O balerinos veidas buvo linksmesnis. Kitą rytą atsikėlusi moteris rado sukapotą savo berniuką paauglį, o balerinos veidas buvo dar linksmesnis. Dar kitą rytą moteris atsikelusi rado sukapotą savo mažą naujagimį, o balerinos veidas buvo dar linksmesnis. Kol kitą ryta toji moteris buvo sukapota o balerinos veidas visiškai linksmas…

 27. taksistas dirbo naktineje pamajnoje ir buwo lb mazaj keleiwiu..jis galwoja”wa dar apsuksiu wiena rata aplink sita kwartala ir jejgu nks nebeissikwies,bajgsiu darba ir waziuosiu namo..”waziuoja jis ir stajga pries masina isbego mergajte..mergajte buwo su suknele,o juk gruodzio widurys ir tajp salta..ji buwo lb issibandusi..ji soko y masina ir ysyrange ant sedynes..wajruotojas paklause kas jaj yra,beat ji neats..nju jis galwoja kad gal is sokiu ejo ir kas nors isgasdino..stajga ji pasake adresa kur ja nuwest..jis mate kad jaj salta ir dawe sawo megztuka kad susiltu..nju jie jou priwaziawo jos namus,ir mergajte pasake kad touj uzlips atnesti pinigu,neas db su sawim neturi,ir pasake sawo buto numery..jis galwoja”kam tas numeris?juk sake pati atnes”ji isejo ir liepe laukti,o jejgu ka paciam uzlipti..nju jis laukia ir nesulaukia..pagalwojo kad rejkia uzlipt..nju nuejo,surado ta buta ir skambina..stajga duris atidaro sena mociute,pakwiecia jy y widu..jis nesupranta kas wyksta ir sako:”as weziau tokia margajte ir ji nesumokejo,sake kad jej ji man paciam uzlip”jis ant sienos pamate jos pawejksla ir pasake:”staj!weziau sia mergajte”..mociute nusigandusi sako:”beat juk negali buti!cia mano dukros pawejklas..ji mirusi jou 15metu..jus apsirikote”..jis nustebo:”kajp as galejou apsirikt?juk katik ja weziau!”mociute sako:”jejgu manimi netikite taj pats pazekite”ji parase jam ant lapelio kapiniu adresa kur ji palajdota..nju jie dar pasikalbejo ir jis isejo..galwoja”arba cia gudrauja mociute su dukra kad nerejktu moket,arba weziau wajduokly”..kita diena jis sugalwojo nuajt ir patikrint..surado jis tas kapines ir atrado jos kapa..ir spekit ka rado ant kapo?

 28. Karta viena mergaite nuejo i muzieju su mociute.Vaiksciojo vaiksciojo kol pamate grazu paveiksla jame buvo pavaizduota juodai apsirengusi balerina o paveikslo pavadinimas buvo “Tamsioji Balerina”.Joms labai patiko paveikslas tad ji nusipirko.Grizusios namo parode visiems ir pakabino tos mergaites kambaryje…
  Atejo naktis visi nuejo gult o mergaite kaip visalaik uzsidenge visikai kaldra nes bijojo tamsos.Kita diena dingo brolis.Visi jo ieskojo nerado.Ir skambino i policija.Ir klausinejosi zmoniu niekas jo nemate.Vel atejo naktis..
  Jau kita diena dingo motina visi vel ieskojo jos bet irgi be pedsako ji dingo.Atejo trecioji naktis ir praejo pradangindama teva.Visi labai sunerimo ir pradejo klausinei vienas kito kas cia darosi?
  Atejus vel nakciai mergaite isijunge zibintuveli ir islindo is po kaldros.Sviesa uzejo uz paveikslo ir ji pamate savo broli,mama ir teti pakartus o aplink juos soko balerina.Kita diena dingo ir mergaite…

 29. Seniai seniai gyveno seima: Tevas, sunus, dukra ir beabejo mama. Ta dukra labai norejo gauti juodosios balerinos paveiksla. Isieskojo visas geriausias parduotuves, issiklausinejo draugu taciau niekad nerasadavo. Ir karta nuosaliame turgelyje dirbo senukas, kuris turejo labai daug paveikslu-tarp kuriu ir juodosios balerinos paveikslas. Ji isnaudojo visus savo kisenpinigius, kad galetu ji nusipirkti. Ir nusipirko…
  Pasikabino paveiksla savo kambaryje. Prima nakti dingo mama. Antra nakti dingo tevas. Trecia- sunus. Mergaite issigando, kad jei neatsitiktu taip kaip namiskems. Nuejo pas ta senuka aiskintis. Paklause kodel taip atsitiko ir ka daryt, kad ir jei sitaip neatsitiktu. Senukas atsiduso “dvylikta valanda nakties nemiegok. Isgirsi zingsnius. kai jie baigsis, pasiimk is po pagalves is anksto padeta zibintuveli ir pasviesk i paveiksla. Pamatysi kas atsitiko. Ji taip ir padare. Dvylikta valanda isgirdo zingsnius…Jie ejo letai, bet garsiai. Mergaite laai issigando. Jie vis artejo…artejo….ir…nustojo. Mergaite drebancios rankom pasieme zibintuveli ir pasviete i juodosios balerinos paveiksla. Ten pamate visa savo seima pakarta, o balarina besijuokiancia….

 30. karta waikas kwietesi piku dama,prie weidrodzio,tuomet is weidrodzio islindo ranka,pradejo ta waika smaugt,isitrauke y weidrody ir abu pradingo,juodosios damos korta pakilo y ora,uzsiliepsnojo ir sudege,o pelenai issisklaide…buwo kalbama kad dar tuomet piku dama rinko 13 waiku sawajam waldowui,taciau manoma kad ji ir toliau tebegrobia pernelyg smalsius waikus kurie ja issikwiecia..

 31. zinau as ir wiena toki siurpoka pasakojima bet jis neisgalwotas.
  taigi gyweno seima paprasta-tetis,mama,dukryte.gyweno daugiabuti.i ta pacia laiptine atsikrauste gydytoju seima-wyras ir zmona ir suo.bolone. jie atsikrauste wienu ausktu zemiau.ir nutiko wiena diena taip kad seima netycia perwaziawo su masina gydytoju suni bolone.lb atsiprasinejo ta seima,pinigu siule bet gydytoju seima nieko neeme sako “ka padarysi”.gyweno jie ramiai kol uz keliu dienu nedingo mergaite tos seimos.mama werke dienu dienas… ir kiekwiena wakara jie girdedawoo is gydytoju kaimynu buto sklindanti lyg suniuko inkstima.kilo itarimas.ir kwapas pradejo sklisti keistas is gydytoju buto. wiena diena neistwere tie tewai kurie dukryte buwo prarade ir issilauze i kaimynu buta nors kaimynai ir priesinosi.bute twyrojo smarwe.apieskojo wisus kambarius kol atejo i wonia kurioj rado… sawo mazaja dukryte prirista prie pawadelio su amputuotom kojytem ir rankytem.liezuwis buwo nupjautas.wargse mergaite blaskesi ant grindu negaledama net atsistot.puole i tewo glebi ir pradejo wisu kuneliu blaskytis.tie gydytojai wisu akiwaizdoj persipjowe widurius

  DEMESIO!!: CIA DAKTARAI TIE PERSIPJVE VIDURIUS NES SEDETU KALEIME IKI GYVOS GALVOS!! NE MERGAITE!! NEMAISYKIT!!

 32. Taigi gyweno viena moteris, jis pries metus ar 2 buwo palaidojusi savo vyra taigi dabar gyweno viena. Kai ji buwo maza jai ikando suo ir dabar jinai ju paranoiskai bijojo.
  Kiekviena ryta ji i darba vaziaivo su darbdaviais, ten ju buwo viena moteris ir du wyrai, jie uzvaziadawo pas ta moteri ir kartu vaziavo i darba. Jiani gyweno bute.
  Viena ryta jie irgi pas ja uzvaziawo ir uzpipsejo masinos signalu, ji norejo iseiti bet ant laiptines pamate suni. Ji labai labai isigando ir pagalvojo kad palauks 5 min , gal suo bus nuejes, ji lauke , pasiziurejo per duru akute ir pamate kad suo vis dar sedi. Jos draugai pypsejo taigi ji nusprende praiti salia to suns , nieko tipo neatsitiks bet jis pradejo urzgti ir ji isigandusi nuleke i savo buta. Ji paskambino draugams ir pasake kad nevaziuos i darba nes jai sloga. Turbut gedijosi prisipazinti. Suo visa laika tunojo laiptineje ir tik po pietu dingo. Tada jai is darbo paskambino sefas ir pasake kad jos draugai pateko i avarija ir visi mire……

  NU CIA BISKI NESAMONINGA KAD TIK PO METU DINGO :D (NEKOMENTUOKIT| SITA ISTORIJA NUKOPINTA)

 33. “Kachenka ir pasakos” - teta is amerikos
  Vasaros vidurys. Vakaras. Sedejome su draugu kieme. gliaudeme saulegrazas ir snekejome apie nieka. Taip besisnekant tema pakripo apie visiems gerai zinoma piku dama. na issipasakojome istorijas ir nutareme pabandyti… nuejome pas drauga namo. jo tevai buvo isvyke savaitei i palanga, todel mums niekas negalejo sumaisyti. Dar paimem alaus, cipsu. na tiesiog maneme, kad tai uztruks 5minutes ir paskui eisime ziureti kokio filmo. uzlipom i 3 auksta ir iskart viska pradejome. Susiradome zvake, siektiek didesni vedrodi (apie 1m ant 0.5m). radom tevo lieva adekolona (na girdejom, kad reikia apipilti adekolonu veidrodi) ir pradejome seansa. pastateme veidrodi prie sienos, apslaksteme adekolonu, bet taip kad mazai tikrai nebutu. uzsiziebem zvake ir pradejom kviesti piku dama : “piku dama pasirodyk, piku dama pasirodyk, piku dama pasirodyk” ir 3ia kart istarus burtazodi gretimame kambaryje uzgirdom kazhka barskant. susizvalgem su draugu ir nuvarem i ta kambari is kur sklido garsas. ziurim ant lovos sedi moteris. visa juodai apisirengus, galva irgi apsigaubusi su juoda skara… draugas paklause. ka tu cia nah.. darai? is kur tu cia atsiradai? ji pakele galva… o veidas toks visas kaip per siaubo filma. atsistojo i pradejo po truputi eiti link musu. e daune. is kurio durnyno pabegai? tariau as. paskambinsim kad pasiimtu.. o ji nei zodzio netarus selino artyn. Nu mane pradejo siurpas biski kratyt, bet draugas pasigavo ja uz pakarpos ir nuvilko link duru. ishspyre pro duris ir sureke. [rusiškas keiksmažodis] [kaliause], kad daugiau nematyciau arti savo namu.. trenke durimis ir atsisuko i mane. kaip ji cia pateko? paklause. Ka as zinau… gal buvai duru neuzrakines..? atsakiau. nu ir nuejom vel prie veidrodzio.. pakartojom seansa ir girdim vel kambaryje kazhkas subaladojo.. susizvalgem. nueinam i kambari - nieko… tuscia. nu va galvojam gliucina jau per ta jobana boba. tik girdim spintoje kazhkas krebzda. atidarom duris vel ta pati.. nu susinervavom nivjibenai. Pradejau rekti ant jos “girdi tu! kaip tu cia atsirandi? slaptas iejimas koks yra stoli?”, o ji be zodziu vel istiese rankas ir pagavusi drauga uz kaklo pradejo smaugti. vo [rusiškas keiksmažodis]*** galvoju cia ne siaip durne.. cia manjake.. as jai is virsaus su savo ranka per jos rankas snaiii tik.. paleisk ji “nelaboji” surekiau. o jos rankos tekst ant zemes ir nukrito.. pasiziurejom su draugu vienas i kita, i ja, i rankas, vel vienas i kita. ji pasiziurejo i rankas, i pecius, i mus. pastovejom dar bishki. griebem jos protezus ir pradejm dauzyti per galva. Kad daugiau cia nesirodytum! Kita kart ir kojos protezais uzdauzysim. vel ismetem pro duris. hu… kas jai yra? paklausiau draugo. A ka tu manes klausi. Idomi kazkokia.. ir kaip ji cia atsiranda… apziurejom kambari. neradom jokiu plysiu pro kuri galetu patekti svetimi. nu [sudurtinis zodis]. pagalvojom abu ir vel nuejom prie veidrodzio. Turbut per ta ozhka neiseina nieko cia mums. pasake draugas. nu gal, bet galim dar pabandyt. ir vel pakartojom ceremonija. tik ziurim vienu metu ta pati boba is veidrodzio lenda. aaaaaaaaa pradejom rekt. [sudurtinis zodis] galvojam dabar tai papuolem. pradejom spardit is kojos, kad lystu atgal, bet ji pagavo mano koja ir pradejo temti i vidu. as pagavau drauga uz rankos. jis pradejo mane temti atgal. galiausiai taip ishsitempiau, kad su antra koja nebesiekiau zemes, tad pradejau spardyt jai i ranka, kad paleistu. o ji svystelejo mano koja i sona ir pradejo vel lyst laukan. tada pastebejau kaip draugas griebe mamos vazona ir tarkst jai per galva. nu ji ir iskrito is veidrodzio.. be plionkes… Pakelem ja dviese ir svystelejom atgal i veidrodi. bet tai kur tau… sudauzem veidrodi o ta liko kraujuot… [rusiškas keiksmažodis] galvojam ka daryt… Uzrasem ant popieriaus lapo “Teta is Amerikos” perverem lapa su virvele ir uzkabinom jai ant kaklo. nunesem i 5 auksta paguldem prie kaimyno duru paskambinom i duris ir pabegom namo.. nu seansu jau nebeatlikinejom. tiesiog bandem aptarti kaip cia kas buvo dabar…
  kita ryta sutikom drauga, na is to pacio namo. Sake, kad pas vienus kaimynus atvyko teta is amerikos. Ir kaimynu visa seima isvyko pas ja. ilgam……

 34. “Kachenka ir pasakos” - Moteris
  I dalis
  gyveno du draugai. vienas jau buvo 20metis, kitas 18metis. jie buvo neiskyriami draugai. kur eitu, ka darytu.. visa laika buvo kartu. nuo pat vaikystes. viena savaidgali nuvaziavo pas vyresniojo senelius i kaima. na zinoma pasieme po keleta buteliu alaus. pirtute… laikas greit praejo iki kol sutemo. vakare kambaryje sedejo dar snekuciavosi. ir nutare pajuokauti. pasiime keles zvakes uzsidege ir pradejo vienas kitam pasakot istorijas visokias baisias. apie dvasias ten prisikelimus visokius… nu ir juos besisnekuciuojancius uzgirdo senelis. zinoma jis prisijunge i pokalbi ir pradejo pasakoti istorija apie viena seima… pries koki 30 metu netoliese gyveno jauna seima. tevai jiems nupirko nama. kur jie ukininkavo. vyras buvo galvotas ir jam gerai sekesi. is ukio gerai prasigyveno. zmona pagimde jam du sunus ir… rodos nieko netruko. tevas su vaikais dienomis dirbdavo, vakarais grizdavo prie siltos vakarienes… bet viena vakara grizus rado savo zmona nuzudyta ir ispr…. niekas nezinojo nei kaip tai atsitiko nei kas taip pasielge. po keletos metu tevas galutinai isprotejo ir nusizude. pasikore tvarte. dar praejus keliems metams sunus nepasidalino turto, kaltino vienas kita del tevu zuties kol galiausiai vienas nuzude kita, o ta zudika uzdare i kaleima kur jis irgi persipjove venas ir mire nukraujaves. dabar jau tas tvartas sudeges. ukio zinoma jau nebera… like tik namo remai. ir zmones kurie ten yra buve pasakojo, kad ten vaidenasi moteris, kurios veidas visas persikreipes. ji vis bando kazka pasakyti, na matosi, kad juda kaip ir lupos, jei galima vadinti ten lupomis, bet nieko nesigirdi.. jokio garso… ne visi ja mato, bet tie kas mate zegnojasi ir prisiekia visais sventais, kad daugiau ten kojos nekels. buvo kunigas. bet po to kai pasimelde uz vargses sielas ir pasventino. niekam nieko nepasake ir isejo. visi klausinejo, o jis neatsakinejo… I dalies pabaiga

  II dalis
  bet po to kai pasimelde uz vargses sielas ir pasventino. niekam nieko nepasake ir isejo. visi klausinejo, o jis neatsakinejo… Senelis (kuris pasakojo sia istorija) baiges atsistojo, palinkejo saldziu sapnu ir isejo. Kambaryje dar keleta minuciu buvo tylu… Kad toliau sklandziai galeciau pasakoti paminesiu veikeju vardus. viresnysis draugas buvo Stano, o jaunesnysis Geltona’s. Ziauri istorija. pasake stano. atsistojo, uzpute zvake ir ijunge elektra. geltona’s sedejo ir ziurejo i siena. Kaip ta moteris turetu atrodyti? bando kalbeti, judina lupas, bet nieko nesigirdi. Paklause jis.. Joo. pridure stano. O gal… Net nezinau kaip sove tokia mintis i galva. Gal varom paziureti patys? paklause Geltona’s. Neeeeeee! atsove jam draugas. Tu gali eit as pro langeli pasiziuresiu… Tuo labiau nelabai supratau kai senelis aiskino kur tas namas… nelabai ir rasim… Bet neilgai trukus 2 draugai jau buvo susirinke reikiama iranga ir patrauke i ta puse, kur stovejo “vaiduokliu namas”. Naktis buvo tamsi, menulio nesimate. ejo takeliu. zole. vel takeliu ir vel zole. kol galiausiai pamate nama. kuris aiskiai buvo negyvenamas. Kojos jau buvo gerai sudrekusios o ir patys visai nesusile. Iki namo liko koks 100 metru.. Namas buvo lyg koks seselis. tamsus tamsus. aplink matesi aptverta neauksta medine tvora. bet tik kaikuriose vietose ji tebestovejo. dar keletas zingsniu ir vaikinai ranka sieke duru rankena. durys nenorejo atsidaryti, bet idejus siokiu tokiu pastangu jos atsivere. Stano isijunge savo batareike ir zenge zingsni i prieki. Geltona’s dar stovejo lauke ir zvalgesi. Kai jau nebesimate viduje draugo jis tyliai sureke “Stano.. kur tu?”. po neilgos pertraukeles pasigirdo tylus balsas. Ateik cia. Cia visai idomu. yra senovisku daigtu kazkokiu. Iejas geltona’s pateko i nedideli prieskambari is kurio matesi keli kambariai. viename is ju rado ir pati stano kuris apziurinejo kazkokias dezutes, zvakides ir visa kita ko dar kiti neisnesiojo.. Kambariuose langai buvo uzkalti. todel viduje buvo labai tamsu.. ir.. nejauku. Stano.. girdi..? ziurek laiptai i antra auksta. tyliai pasake geltona’s. einam i antra auksta. ir vaikinai nieko idomaus nepastebeja pirmajame aukste, uzlipo i antraji. ten taip pat rado keleta kambariu ir pradejo juos nagrineti. vienas is ju buvo itin dydelis. ten stovejo sena dvigule lova. dar keletas apluzusiu spintu, spintuciu. ir visiskai nevertingi daigtai. gale kambario netoli lango buvo pakabinti remai. bet priejas arciau stano pastebejo, kad tai suduzes veidrodis. sukes barstesi ant grindu. “Gal visgi jau einam? man darosi nebejauku” tare stano. “ne. palauk dar. apziuresim kitus kambarius” atsake geltona’s ir pajudejo link kambario duru. Bet durys, kurias paliko pravertas, letai uzsidare. Abu vaikinai tai pastebejo ir nedrasiai susizvalge. Tai tik skersvejis pasake stano ir paime uz duru rankenos. ji nejudejo. durys neatsidare. vaikinai, uzvaldyti baimes, bande spardyti ir lauzti duris. bet jos stovejo lyg naujos ir tvirtos. Geltona’s nuejo prie lango bandydamas atplesti uzkalta langa. stano bande atverti duris. ir uzgirde kazka keisto kambaryje abu atsisuko. ju kojos ir rankos pradejo tirpti, o sirdys rodesi issoks is krutiniu. jie negalejo patiketi tuo ka mate. Kambaryje tvarkesi moteris. Tiksliau jos siluetas. Jie niekada to nebuvo mate. Siluetas buvo sviesiai melsvas. moteris buvo graziai apsirengusi, susisukavusi. ji pasilenkusi slave grindis. Vaikinai bijojo pajudeti, kad ji ju nepastebetu. Bet pasirodo ji ju ir nemate. Ji atsistojo padejo sluota, priejo prie veidrodzio, pasisukavo ir prigule ant lovos. letai letai jos siluetas pradingo. vaikinai soko prie duru. ju rankos drebejo. o kalbeti negalejo. bet abu suprato, kad turi kazkaip begti! durys tiesiog lengvai atsidare ir jie apie tai negalvodami dyyyydeliais suoliais sokliavo link duru i kiema.. bet deja prieskambaryje turejo priverstinai sustoti. nemanau, kad kas turetu drasos begti tiesiai per pati vaiduokli. tarpduri stovejo jaunas vyriskis. kitaip sakant jo nerami dvasia. jis stovejo ant slenkscio pakeles galva i virsu ir klausydamasis kas vyksta virsuje. galiausiai zenge zingsni. uzdare paskui save duris. letai ejo. lipo laiptais. kol stano tare “dingstam greiciau is cia”! bet geltona’s ji nutilde “shshshsh… matai jie musu, net nepastebi. jei noretu ka blogo padaryti jau butu padare. gal jie nori kazka pasakyti..? Tu jei nori eik i kiema. bet palauk butinai! o as dar kart uzlipsiu i virsu.”. Stano sugriebe geltona’m uz rankos “niekur tu nebeisi jofana. dingstam is cia as tau sakau!”. Bet geltona’s isplese savo ranka ir greitu zingsniu pajudejo link laiptu. stano nusispjove ir isejo i kiema. paejas 20 zingsniu atsisuko ir akylai stebejo nama. Bet deja nei nieko nesimate, nei nesigirdejo. buvo tik baugi tyla. baugi nezinia. baugus apmastymai galvoje… Geltona’s pasieke ta pati kambari kur pries tai gulejo mergina. Tik dabar praveres duris nebezenge i vidu, stebejo kitoje slenkscio puseje. vaizda buvo kraupus. vyriskis priev… moteri. viena ranka smauge uz kaklo kita plese drabuzius. vaizdinys truko neilgiau keliu minuciu, bet viskas buvo aisku… galiausiai letai pranyko vyriskis, o moteris nejudedama liko guleti. Suplesyti drabuziai, suvelti plaukai, perkreiptas veidas… Geltona’s greit apsisuko ir soko begti. nieko nemate, nieko nebegirdejo. tiesiog bego. kol pasieke kiema. isbeges negalejo atsikvepti. atrode tuoj uzdus.. gaude ora. dar netyketai issiveme.. skruostu pajaute riedancia asara. jis pirma karta jautesi toks bejegis, kaltas.. prie jo priejo stano. apkabino per liemeni pritupusi drauga ir letai patrauke namo. II dalies pabaiga. To be continued.

  IIIdalis

  …isbeges negalejo atsikvepti. atrode tuoj uzdus.. gaude ora. dar netyketai issiveme.. skruostu pajaute riedancia asara. jis pirma karta jautesi toks bejegis, kaltas.. prie jo priejo stano. apkabino per liemeni pritupusi drauga ir letai patrauke namo… ‘//Ejo dienos. Ir viskas buvo taip pat.. paprastai… mokslai, draugai, namai. Prabego beveik dvi savaites. Tai buvo ketvirtadienis. Vakare susitiko Stano ir Geltonas. sedejo ant suoliuko, gliaude saulegrazas. Geltonas su nerimu pradejo pasakoti.. Jau praejo beveik dvi savaites, o as kiekviena nakti sapnuoju vyra. Bet ne ta kuris buvo name. Jis man moja ranka ir… as atsirandu tame name.. as lyg stebetojas viska matau nuo.. iki.. ir kiekviena nakti.. maniau tai praeis.. gal tai tiesiog mano pasamones atsiminimai ar dar kas.. bet tai nepraeina.. ir.. vakar as kai ka pamaciau.. manau man reiketu ten gristi.. ar eisi kartu, stano? Dydelio noro neturiu, bet zinoma, jei tu tikrai nuspresi eiti as taves nepaliksiu.. atsake stano ir dar po 5min tylos draugai ishsiskirste namo. Geltonas ta nakt nemiegojo.. o nemiga neleido pamirsti visko kas susije su tuo atveju.. Kita diena susitike draugai aptare plana. geltonas papasakojo ka sugalvojo, o stano nenorom pritare “gal tu ir teisus..”. Vakare nuvaziavo i kaima, bet ta vakara neisidrasino eiti i nama. tiesiog kojos ten nenese.. 6ienio rytas, diena, vakaras.. Jau nebera kur trauktis tare stano. arba einam arba pamirstam viska galu gale.. geltonas buvo visas isbales ir matesi, kad labai nedrasus.. Dar palauke kol visiskai sutems ir patrauke link namo.. po kurio laiko jie stovejo netoliese ir ismeige savo zvilgsnius i ji ziurejo.. ieja i nama prideliojo visur zvakiu. visuose aukstuose, kambariuose.. visas uzdege ir atsisede lemtingame kambaryje vienas priesais kita susikibo rankomis ir viduryje pasistate uzdegta zvake. vis kartojo zodzius “jos kunas kentejo. ramybes jos velei. Sventosios jegos padekite jai, padekite mums”. Vaikinai nieko nenusimane apie spiritizma. apie magiskus zodzius ir kaip visa tai daroma. Tiesiog jie tikejo tuo, kad ju geras noras pades, nes daugiau jie nezinojo ka daryti… Praejo puse valandos. Stano ir geltonas nebuvo nei sekundei paleide savo ranku. visa laik kartojo tuos pacius zodzius… vienu metu vel atsirado moteris… scenarijus tas pats.. ji kambaryje tvarkosi.. sluoja, sukuojasi.. pro duris ieina tas pats vyras. vaikinai atlieka ta pacia ceremonija tik dar labiau isitempe, dar labiau susikaupe vis tvirciau ir tvirciau kartodami tuos pacius zodzius.. Vyras prieina prie moters ir trenkia jai per veida. nutempia i lova ir pradeda smaugti.. Staiga pasirodo kitas vyras. truputi jaunesnis. jis ibega pro duris. jam is pakos ibega dar du vaikinukai (zinoma sielos). Stano ir geltonas suprato, kad tai jos vyro ir vaiku sielos. Jie nutempia ta vyra ant zemes. pakilusi moteris atsistoja prie savo seimos ir visi istiesia i vyra rankas. jis uzsimerkia ir pranyksta… letai pranyksta ir visa seima. tik paskutiniu metu visi keturi su padeka ir neapsakoma palaima pasiziuri i vaikinus.. surinke zvakes netare nei zodzio vaikinai grizo namo.. ryte senelis uzejo i kambari, kai jie tik pabudo ir papasakojo ka jam ryta pasakojo kaimynas kuris ryte eidamas pro “ta” nama pamate, kad jis sugriuves iki pamatu… THE END !

 35. Visu mylima

  Gyveno seima ir jie turejo dvi dukras ir viena sunu zinoma jie juos visus labai mylejo,bet labiausiai viena is ju dukryte vardu Kornelija.Ji buvo taip mylima,kad net jos tevai jau su mergaite negalejo susitvarkyti,ji jiems nurodinedavo ka padaryti ir ka nupirkti jai,o savo broliui ir sesei liebdavo daryti viska uz ja.Viena karta tevams jau atsibodo tos dukters toks yzulumas ir ysakymai,jie nusprende kad laikas ja pamokyti kaip reikia elgtis.Vakare Kornelija nugirdo tevu pokalby,kad mergaite zada atiduoti i grieztos prieziuros ir auklejimo namus,mergyte nusprende atsikratyti ju,kad jie jai nieko nepadarytu.Tai mergaite nuejo y sesers kambary ir ziurejo kaip ji miega ramiai,nieko nesitikedama,nieko nenujausdama kad cia jos paskutine naktis.Kornelija apsidaire kambary gal ka ras astraus,bet niekur nieko nerado tada nuejo i savo kambary ir pasieme maza peiliuka su kuriuo ji pjiaustydavo geliu kotelius.Nuejus atgal y kambary pas sese ji pamate kad sesuo bunda tai nusprende greiciau uzbaigti visa reikala ji puole ant jos su tuo peiliuku ir isdure jai abi akis tada jas sukiso y jos burna ir nupjauste jos ranku pirstelius,juos suriso ir ydejo i toki maza maisely kuri paslepe savo kambary.Ta pati padare ir savo broliui Klaudijui.Ryte tevai kaip visada atsikele anksciau uz vaikus ir nuejo juos pazadinti,nes buvo laikas eiti y mokykla pirma nuejo i Karolinos kambary tada y Klaudijaus ir pamate,ju vaikai guli ant grindu be akyciu ir pirstuku tada jie nuskubejo i Kornelijos kambary ir ten pamate ja zaidziancia su ju pirstukais.Ji atrode baisiai visa kruvina ir issitarsius,bet ji buvo su sypsena veide ir tevams pasake………
  -Jus manes nenusikratysit niekada!!!!!!!
  ir Kornelija pradejo juoktis ir klykti o tevai ja suriso y anklode ir paskambino y baltuosius namus (beprociu namus) ir ja isveze.Tevai palaidojo sunu ir dukra,o Kornelijos nemate visa likusi gyvenima

 36. piku dama

  viena helowyno nakty kai buvo menulio uztemimas mergina savo draugui pasiule issikviesti piku dama .
  12 val. kai jos tevai miegojo ji pasikviete savo drauga .atsisedo prieveidrodzio uzdege 13 zvakiu laiko korta su jos atvaizdu ir kviecia . po keli min jie pamate piku dama ji buvo supykusi kad vaikai drumsia jor ramybe bo baisiu zudyniu. berniukas sugalvojo mintyse noreciau kad tu ibaugintum mano drauge kuri tave kviete . zvakes uzgeso jinai pradingo . kita ryta berniukas atsikele ir pakviete drauge i lauka ,mergina sutiko beeidama veidrodyje norejo paziuret kaip atrode ziuri nu grazi kaip visada staiga ant jos veido atsirado pilna rauksliu ir spuoku akys israudonavo o ji pagalvojo vog tai rodo tik veidrodis . kai jie susitiko berniyukas taip persigando jog beges paslido ant kelio kuriame vazavo ekskavatorius ji sutraiske negyvai bet po poros min jis atsigavo kaiptik tuo metu kai mire mergaite . berniukas nubego pas psihiatrus tie juo nepatikejo ir nuveze prie kitu kurie buvo isproteje . po 3 metu kai ji isleido berniukas buvo pamirses apie savo drauge ir kai nuejo prie to kelio pamate 1000 masiu ir pilna lavonu . jis baisiai persigando galvojo kad ten gali buti jos tevai bet vos surades savo negyva drauge jis mire o piku dama pasiueme visu sielas ir su krauju uzrase ant renklo raudonasis kalnas . po 8 metu autiku vaziavo vel 2 draugai autobuse vairuotojas klausia ar norite pamatyt raudonaji kalna daugelis sutiko bet vos ivazeve pastebejo kad ju masina sugedo ne is sio ne is to . zmones ejo taku kol pagaliau pamate rauksleta mergina su pilna spuogu eina toliau ir girdi neikit cia gyvena bobute kuri mus visus taip … bet jie nesuprato ejo toliau ir isvydo piku dama .nors jie nezinojo kas tai yra bet vistiek . o ji ir pasake is cia kelio atgal nera ner sis kelias prakeiktas o jus busite mano atjaunejimo vaistai .juos nuzudziudisi ji atjaunejo 2 metais ir vel lauke kitu zmoniu . siurpoka bet piku dama egsistouja ten kazkur link kauno ita kaimelis o uz jo tas kelias

 37. Kambario drauges mirtis

  Per Kaledu atostogas dvi studentes liko vienos bendrabutyje. Viena ta vakara isejo i pasimatyma, o kita atsigule miegoti. Velai nakti pastaroji pabudo, pazadinta keistu garsu. Koridoriuje kazkas gargaliavo ir draske duris. Nors kambario durys ir buvo uzrakintos, bet merginai pasidare taip baisu, kad ji pasislepe sienineje spintoje. Ryte islindusi is spintos isidrasino praverti kambario duris. Koridoriuje gulejo jos kambario drauge, negyva, perpjauta gerkle. Tai ne kas kitas, o ji praeita nakti plusdama kraujais draske duris ir megino sauktis pagalbos. Nuo draskymo jos nagai buvo nuluzineje ir kruvini. Jei kambary likusi mergina butu atidariusi duris, jos drauge galbut butu buvus isgelbeta

 38. CIA TAPATI ISTORIJA TIK ITAIP TRUPUTi APRASYTA:
  Kambario drauges mirtis

  Per Kaledu atostogas dvi studentes liko vienos bendrabutyje. Viena ta vakara isejo i pasimatyma, o kita atsigule miegoti. Velai nakti pastaroji pabudo, pazadinta keistu garsu. Koridoriuje kazkas gargaliavo ir draske duris. Nors kambario durys ir buvo uzrakintos, bet merginai pasidare taip baisu, kad ji pasislepe sienineje spintoje. Ryte islindusi is spintos isidrasino praverti kambario duris. Koridoriuje gulejo jos kambario drauge, negyva, perpjauta gerkle. Tai ne kas kitas, o ji praeita nakti plusdama kraujais draske duris ir megino sauktis pagalbos. Nuo draskymo jos nagai buvo nuluzineje ir kruvini. Jei kambary likusi mergina butu atidariusi duris, jos drauge galbut butu buvus isgelbeta

 39. Cia tokia truoiti juokinag net :D

  truputis po vidurnakcio. uzsibuvusi darbe, grizta moteriske i savo nedideli butuka.. stovi prie duru, atsiremia i jas, noredama is rankines issitraukti raktus, bet ju neprireike- durys buvo atrakintos.. moteris letai iejo i buta, ji jaute nezmoniska baime… iejusi i kambari pamate didele netvarka.. “vagys” - pagalvojo… pabande ijungti sviesa.. nebuvo elektros, laidai nupjauti… moteris girdi, kad kazkokie garsai sklinda is virtuves… ji tyliai nueina i virtuve ir supranta, kad saldytuve kazkas krebzda.. neaisku is kur ji atrado jegu ir kaip ji nugalejo baime, bet ji atidare saldytuva…o ten.. “Sveiki, as DELMA”

  P.S. DELMA tai tas mazas geltonas apvalutis zmogeliukas is margarino reklamos =]]]

 40. Na,sveiki :) Sy savaitgali su mama isvaziavom i kaima,na ,mama miega,prosenele miega,zinoma visos 1iename kambaryje :) ,nu ir as ziuriu TW,pultelis ant stalo,ir isijunge 55kanalas,as labai issigandau,pasijamiau pulteli ir toliau isijungiau LNK ziureti filmo,tada pasidare salta,nuejau uzdaryti lango,wos uzdariau langa pajeme ir TW issijunge…Baisiai issigandau…Ir pries 2metus mire mano prosenelis,papasakojau mamai ir prosenelei,na mama juokesi,bet mociute sake ,kad tai gali buti prosenelis,nes jai ne karta taip yra buve :) Seip kai TW issijunge as taip ir pamaniau ,kad prosenelis liepe eit miegot :D Na jus norit tikekit norit ne :) Bet as prisiekiu ,kad taip buvo.

 41. Mano draugems seneliams taip buvo :)

  Na mire drauges mociute,o jos senelis is nervu uzsidares ruke virtuveje (biski skleroznikas jis) :lol: na,ir staigiai uzsitrenke durys…Jis greit nubego i ta kambary kur gulejo ta mociute,pasake kazkoki varda - …. Ar tu gyva? .Jokio atsakymo,wel nuejo rukyt,ir wel tas pats…Poto pasiziurejo ,kad langas atidarys,kad nesmirdetu :) ir nusijuoke,ruko,ruko…Girdi 2aukste tik “bum bum bum” Kai bego is namu,ir lauke kol atvaziuos drauges tevai . Na ,o poto nuejau drauges tevai paziuret kas ten yra,o gi remontuoja :)

 42. Cia ar Lietuvoje ar kur kitur,na nežinau…Bet tikrai tikra :)

  buvo tokia bebaime mergaite ,13metu…(vasara) Na ir draugai atvaziavo nakty iki jos,sako einam i kapines,paziuresim ar tu jau tikrai nieko nebijai,dave kuola sako ikalk i koki nors kapa,na draugai tai bailiai lauke prie kapiniu. Ta mergaite nuejo,ikale,pasisuko ,padejo 1 zingsni,ir kazka lyg laikytu ja . Draugai isgirdo klyskam,atejo paziureti,o mergaite negyva guli… Pasirodo ji kuola ikale i sawo suknele (su kuria miegojo) ir tas kuolas ja laike,o ji gawo sirdies smugi ,nes labai issigando…Na mano nuomuone as irgi buciau gawes sirdies smugi.

 43. Gyveno kartą mergaitė, kuri turėjo šuniuką ir jį labai mylėjo. Kai naktį ji susapnuodavo košmarą iškišdavo ranką, o šuniukas ją palaižydavo, tada ji nusiramindavo. Prie jos gyveno vyras ir visą laiką spoksodavo į ją per langą.
  Viena naktį ji išgirdo lašus labai greitai kapsint tada nuėjo į virtuvę ir pamatė bėgantį kraną tada, jį užsuko. Grįžo į lovą. Po kiek laiko ji vėl išgirdo lašus, bet nėjo į virtuvę nes labai norėjo miego tik iškišo ranką ir kaip visada ją palaižydavo šuo. Taip buvo 3 kartus kol mergaitė vėl nuėjo į virtuvę ir pamatė šunį uždaužytą ir su jo krauju užrašytą užrašą: ne tik šuo gali laižyti

 44. Viena tamsia nakty smarkiai lyjo vaziuoja taksistas ir pamto motery
  raudona suknele ir raudona roze rankoje ir papraso nuvezti i kapines.taksistas ja nuveza ir ji grista su supurvinta suknele ir be rozes rankoje.Kita nakti tas pats taksistas taip pat smarkiai lyja pamato ta pacia moteri tik balta suknele ir balta roze rankoje ir papraso nuvezti i kapines
  ir grista su supurvinta suknele ir be rozes rankoje.Kita nakty dar smarkiau lyja tas pats taksistas ir pamato ta pacia motery su juoda suknele ir juoda roze rankoje ir papraso nuvezti i kapines.Tada taksistui pasidare idomu ka ji ten veikia.ji issikasa lavona ji sueda ir vietoj jo palieka roze jis pakraupes grista prie taksi ir dreba moteris pareina ir klause:
  -Pone ar jums salta -paklause moteris
  -ponia ar jus edat zmones? - nedrasiai paklause taksistas
  -Ka jus ponia… TAIP!

 45. ,Pianinas” (smulkiai aprasyta visos deteles)

  Gyveno karta grazi seima. Mama, tetis ir ju dukrytea. Karta apie 17;18 tewai mergaitei sako
  -mes iswaziuojam i soda mazute…. tu buk gerute ir padaryk pamokeles, suwalgyk dar siltos paliktos sriubos ir apie 20;00 nueik miegoti. Mes grisim apie 21;00h. ar gerai???(paklause mama)
  - GERAI (KLUSNIAI PAKARTOJO Gretute (toks buvo mergaites vardas).
  Tewai iswaziawo ir Gretute namie pasiliko wiena. Ji ramu ramiausiai Nuejo i virtuve pasiime padekliuka, ranksluosteli ir popieriniu serveteliu. TADA I PADEKLIUKA ISIDEJO SRIUBOS, BRASKINIO KOKTEILIO, 1 SOKOLADINE PLYTELIA IR DVI SVIEZIAS BANDELES su varske. Viska nusinese i swetaine ir passidejo ant arbatinio stalelio. Tada pziurejo i laikrodi virs tw jis rode 17;40. Mergaite isijunge sawo megstamiausia filmuka ,,teletabiai” ir atsisedusi ant sofos pradejo kramsnoti . Jau sutemo ir gretute paziurejo i laikrodi ir opamate jog jau 20;12 ir nubego i vonia valytis dantu ir praustis. Veliau apsivilko naktinukus ir nunese indus i indu plovimo masina ir nuejo miegoti. Jos snaudima pazadino tyli pianino melodija. Mergaite sukluso ir pagalvojo;
  - mama su teciu jau turbut grizo…. bet keista tas kad nei mama nei tetis pianinu negroja…
  Mergaite nuejo i swetaine paziureti kas ten taip graziai groja. Bet atejusi rado ant pianino keturias uzdektas juodas zvakes ir viena grojanti pianina. Mergaite pradejo visa drebeti ir verkti is baimes. Ji NUBEGO I SAWO KAMBARI IR PALINDO PO ANKLODE. vELIAU PIANINUI NUTILUS mergaite vel nubego kupina baimes paziureti. staiga ji sukliko ir langus aptaske kraujo lasai…
  Mergaites tevai grizdami rado mergaite negyva su perpjauta gerkle ir su visai baltomis akimis……… Mergaite jie palaidojo ir visa kraujuota ,mergaites krauju pianina jie sulauze ir ismete i sawartyna. taciuau tewai nezinojo jog tas pianinas dabar jiems nes tik nelaimes…

 46. iena diena kai stipriai lijo ir pute zvarbus vejas mergaite gryzinejo is mokyklos.ji vaziavo su trulu ir labai nustebo kai vairuotojas pasake:
  -cia paskutine stotele,panele.
  -negali buti.cia visai ne ta vieta kur turejau islipti,-pasake mergina.
  -nieko negaliu padeti jus turite islipti.
  na ka padarysi mergina islipo.tik islipusi ji pamate kad trulas buvo visai ne tas kurio jai reikejo.mergina pamane gris atgal.ji ejo,ejo,kelyje nebuvo nei vieno zenklo.lietus nustojo lyti,vejas nurimo tik skendejo tirstas rukas.staiga ji priejo kelio zenkla(toliau eiti draudziama)mergina nesuprato kodel.juok ejo tuo paciu keliu kaip ir atvaziavo.ji pagalvojo kad ten pokstas ir nusprende eiti toliau.ejo ejo kol staiga priejo kazkoki miesteli pavadinimu ronrauzas.ji galvojo uzsuks ir pasiklaus kelio.bet miestelyje nebuvo nei gyvos dvasios.ji labai norejo gerti,tad nuejo i parduotuve kuri buvo atidaryta.pamane kad pardoj turi kas nors buti.
  -sveika ko ieskai,-pasigirdo balsas is nugaros.
  ji kruptelejo ir tare:
  -norejau pasiklausti kelio.
  -is cia nera kelio atgal,-pasake vyriskis ir eme vytis mergina.jis smeige j jos nugara peili ir ji suklupo.tuomet nulupo oda ir numete rusyje kur jau gulejo simtai zmoniu odu.
  jeigu kartais pasiklystumet jokiu budu neikite i miesteli pavadinimu ronrauzas.

  Si istorija isgalvota :)

 47. Siaubas”

  Viena karta gyveno mergaite vardu Eglute. Eglute mokesi 1a klaseje. Mokesi ji labai gerai mokejo piesti raideles ir jas skaityti. Viena karta gruodzio menesi ji parejo namo per saltas ir jau tamsias gatves. Priejus prie savo namo ji pamate kad ant skambucio yra kraujas. Ech tas tevelis negali nieko normaliai sutaisyti neisikales vinuko i pirstuka - pamane mergaite. Paskambino i duris ir jos pirsta pakrate elektra - Ouch skauda! Suriko mergaite. Ji istriauke raktus ant kurio buvo obolio pakabukas ant kurio buvo parasyta I LOVE SCHOOL. Eglute atidare duris jos buvo atrakintos. Uzejusi i vidu paklause saves. Kur tetis kur mama? Mergaite nelabai mego buti namie viena nes ji labai mylejo tevelius. Uzejusi i vidu ji pamate telvezoriu kuris nieko nerode tik snirpstima. Nuejusi i kolidoriu ji pamate telefona begulint kraujo baloje, mergaite labai isikando ir nusprende paskambint policijai bet vos nesuirnkus kombinacijos 112 ji prisimine kad jis skleidzia garsa todel padejo telefona atgal. Nuejus i virtuve ji pasieme laikrasti ant kurio buvo parasyta:” Donaldas Turmikolsas pravarde Siaubas gatvese”. Mergaite pasieme peili ir ejo i teveliu kambari. Duris buvo uzrakintos ji pasieme kortele ir atrakino duris. Iejus pamate mamos galva su baltomis akimis ji suriko, o mamos galva pasake: as tau prapjausiu nugara! Mergaite paeme peili ir sudure mamos galvai i aki. Tada is spintos iskrito tetis be puses galvos ir be smegenu. Jis prakalbo merg
  aite pasieme ledo kirtikli ir prakirto tecio galva paskui ji supjauste. pasieme jo lenktini peili ir bande palysti po lova ir laukti zudiko. Vos pravere anklode ir pamate savo kaciuka Flipi ant sekcijos. Flipi cia tu? Istare mergaite staiga is po lovos lystelejo ranka su skalpeliu rakose ir prapjove mergaites vena. Paskui ja parverte ant nugaros , prapjove gerkle ir ja prakando tada valge jos organus bei smegenis. pagaliau nukirtes galva ja padejo ir pradejo masturbuoti. Jis buvo smegenu edikas - kanibalas. Paskui smegenu edikas paskambino i ligonine ir pasake: Alio? ar cia ligonine? Atsiuskit man dvi greitosios pakalbos masinas. Ir dar kad jie butu protingi…

 48. namas

  karta vejuota ir apsiniaukusia diena dvi geriausios drauges-Migle ir Marta nusprende susitikti ir iseit pasivaiksciot.besivaikstant merginos nusprende isbandyt viena kita ir nueit i apleista nama.
  durys girdedamos atsivereir kai jos iejo i nama vejo gusis duris tiesiog uztrenke.mergaites truputi nusigando,bet Migle pasiule joms islipti pro langa.Deja kiek jos beejo vis buvo tik niurus koridorius su daug daug paveikslu irduru,bet visos durys buvo tvirtai uzrakintos…merginos ilgai klaidziojo koridoriais kol galiausiai isgirdo keistus zingsnius,jos eme sauktis pagalbos,bet staiga kazkas ciupoMartai uz peties ir…..ji dingo,po kurio laiko tas pat nutiko ir su Miglei……..
  Tevai merginu taip ir nesulauke…
  po keliu metu tas pats namas buvo atrestauruotas ir jame buvo irengta seniau kabejusiu paveislu galerija,bet labiausiai turistus domino vienas paveislas-dvi isgascio apimtos mergaites kazka saukiancios…….

 49. iena karta jaunavedziai vaziavo su masina jie pamate pakelyje skeleta zmona isigandusi sako vyrui tu jy nuspirk.aukle buvo namuose su ju vaiku.ji pamate per langa pereinanti seseli ir taip kelis kartus aukle pagalvojo kad jai vaidenasi ir nuejo miegoti….
  ryte aukle nuejo i virsu ir pamate jaunavedzius supjaustitus per puse
  ir padetas lapelis as sugrysiu…………………………….

 50. be pavadinimo

  Viena seima persikrauste gyventi i miziniska nama prie miskelio. Niekas ten negyveno po to, kai gal pries penkiasdesimt matu maza mergaite dingo. Zmones mane, kad ji pasiklydo miskelyje, bet jos niekaip negalejo rasti. Taciau naujoji seima niejko apie tai nezinojo. Gal 13 metu mergaite pasirinko kambari pirmajame aukste, kurio langai ziurejo i miska. Jau pirmaja nakti ja pazadino triuksmas. Kazkoks tylus skrebenimas. Ji pamane, kad pasivaideno, bet po keliu minuciu vel ji isgirdo. Atrode kad jis sklinda is lauko. Ji priejo prie lango. Buvo sviesi vasaros naktis ir po savo langu ji pamate maza vaikuti. Atidare langa ir silpnas balselis sucype:
  - isileisk mane vidun, man salta ir labai baisu.sau, susildyk mane.
  Mergina nustebo, bet per langa isikele mazyle. Ji buvo tiesiog suledejusi. Mergina numove senamadiska jos suknele ir pagulde i lova. Tada pati atsigule ir apsikabinusi mergaite silde ja savo kuno siluma. Atsibudusi ryte nieko nepamate, todel pagalvojo, kad jai pasivaideno ir niekam apie tai nepasakojo. Taciau kita nakti vel isgirdo skrebenima ir pamate ta pacia mergaite. Vel ja silde ir vel nerado jos ryte. Taip tesesi gal savaite. Viena nakti ji isgirdo skrebenima i duris. Atejo jos mazasis broliukas.
  - Priimk mane, as bijau.
  Ta nakti ji miegojo su broliuku ir mergaite nepasirode. Sekanti vakara seima pasigedo berniuko, jis zaide ir dingo. Mergina visa nakti nemiegojo. Vel pasigirdo skrebenimas.
  - Susuldyk mane, - paprase mergaite uz lango.
  - As negaliu, mano broliukas dingo.
  - Susildyk mane, - pakartojo ji. - ARBA TAU ATSITIKS KAIP TAVO BROLIUKUI.
  - O kas jam? - isigando mergina.
  Ir staiga ji pajuto baisu skausma rankoje. Paziurejo, o ranka visa kraujavo ir trode, kad mesa isplesta.
  -Stai kas tavo broliukui, - arsake mergaite ir nubego i miska.
  Mergina puole ja vytis. Taciau tik iejus i miska staiga pasidare baisiai tamsu. Ji nieko nebemate, bet bego pirmyn. Staiga ji isgirdo brolio balsa saukinti jos varda. Ji sustojo ir ikrito i didele duobe. Ten buvo sviesu. Duobeje buvo mergaites kunas. Neaisku, kas ji tokia, bet merginai suknele pasirode namaloniai pazystama. Olos gale ji rado surista broli. Jie ilgai sauke, kol juos isgirdo ieskantys tevai r policija. Policininkai nustate, kad mergaite greitai bego ir ikritus trenke galva i akmeni ir tikras stebukla, kad dabar mergina liko gyva. O broliukas negalejo jos saukti, nes jam buvo uzrista burna. Dar jis pasakojo, kad oloje buvo dideliu ziurkiu ir jos ji grauze, bet ant jo kuno nebuvo ikandimu, tik tas vienas, sesers rankoje.
  Dar keista, kad visiems isejus, mergina vel grizo i miska, bet niekaip nebegalejo rasti tos duobes, nors grizgdama namo isimine kelia.
  Gal tai negbaisu, bet paslaptinga…

  SORRY KAD TINGEJAU TAISYT KLAIDAS

 51. si istorija apie labai grazia lele…..
  karta gyveno labai grazi mergaite ir jos tetis jai nupirko labai grazia lele kuri aisku dainavo.na kai mergyte paeme lelyte buwo parasyta ,,nespauskit juodo mygtuko,, na buwo nu mygtukai juodas ir rozinis.mergaite paspaude rozini mygtuka ir lelyte dainavo.visa dien aji zaide su lele, bet atejo vakaras ir mergyte nuejo gulti, bet klelyte dainuoja:
  -as tavo drauge garzi lele……………
  mergaitei nusibodo 6a daina air ji paspaude mygtuka galvodama ,,matyt issijungs jugi nieko kad ji paspausiu lele nesuges ,, kai padejo i vieta ir atsigule i lova lele ateina link jos daionuodama ,,as grazi lelyti labai miela dainyte…,, o kia buwo netoli lovos dainuoja ,,as tave suvalgysiuu as tave suvalgysiu as tave suvalgysiu……….,, ir kai buwo kokia 30 cm nuo mergaites ji visa susiraukslejo ir daianvo ,,tau galas tau galaas tau galaaaaas!!!!!!!!!!!,, ir tada mergaite smauge ta lele ,bet………………..ryte ateja tevai tos leles nerado tik mate kraujo petsakus ir su perpjautu liezuviu ju dukra ir visa susiraukslejusia , issiziojusi air aisku negyva

  SORRY KAD TINGEJAU KLAIDAS TAISYT

 52. Seniai seniai gyveno seima: Tevas, sunus, dukra ir beabejo mama. Ta dukra labai norejo gauti juodosios balerinos paveiksla. Isieskojo visas geriausias parduotuves, issiklausinejo draugu taciau niekad nerasadavo. Ir karta nuosaliame turgelyje dirbo senukas, kuris turejo labai daug paveikslu-tarp kuriu ir juodosios balerinos paveikslas. Ji isnaudojo visus savo kisenpinigius, kad galetu ji nusipirkti. Ir nusipirko…
  Pasikabino paveiksla savo kambaryje. Prima nakti dingo mama. Antra nakti dingo tevas. Trecia- sunus. Mergaite issigando, kad jei neatsitiktu taip kaip namiskems. Nuejo pas ta senuka aiskintis. Paklause kodel taip atsitiko ir ka daryt, kad ir jei sitaip neatsitiktu. Senukas atsiduso “dvylikta valanda nakties nemiegok. Isgirsi zingsnius. kai jie baigsis, pasiimk is po pagalves is anksto padeta zibintuveli ir pasviesk i paveiksla. Pamatysi kas atsitiko. Ji taip ir padare. Dvylikta valanda isgirdo zingsnius…Jie ejo letai, bet garsiai. Mergaite laai issigando. Jie vis artejo…artejo….ir…nustojo. Mergaite drebancios rankom pasieme zibintuveli ir pasviete i juodosios balerinos paveiksla. Ten pamate visa savo seima pakarta, o balarina besijuokiancia….

  SITA GAL BISKI BE RYSIO

 53. Gyveno Mama ir dukra vardu Kamile 18m. ir ta Kamile megdavo dazytis nagus zalia spalva. (tevas zuvo auto avarioje). Mama norejo padaryti kotletu :D ir paprase Kamiles nueiti i mesine ir nupikrti farso (mesos). lauke mama … bet dukrele negryzo… Mama pagalvojo kad nuejo pas draugiu, o ne i mesine.. tad nuejo pati i ta mesine nupikrti farso ( mesos ) ir pamate mesa kurioje buvo istrige zali nagai.. Lieva istorija bet dzin

 54. TIKRA ISTORIJA

  Cia kazka rode per laida ( neatsimenu kokia ) Mergina kazka padare vienam baxurui ar izeida kazkas pan. tada to baxuro chebra ( draugeliai) pasigavo ta merga po pamoku… ten tu zmoniu buvo gal 30.. visi atsistojo aplink ta mergina ir… nurenginejo ja… sparde…. jai isgyvent butu 00.00% nes butu nukraujavus… tad vienam baxuriukui pagailo jos ir paleido i galva is visu jegu plyta.. ( 10 kg ) ji visa nukraujavo… bet bentjau nebekentejo…

  XXX||| DEMESIO ||| XXX

  Jeigu zinote kad jusu draugas ar kazkas pan. turiu daug blogu draugu nedraugaukit su juo! nes jei jus issiskirsit ar susipyksit jis gali pasakyt draugams ir jie jus nuzudys!!

 55. DĖMESIO Aš visas šitas istorijas parašiau čia, nes nežinojau, kaip parašyti tesiogiai :). Gero skaitymo.

 56. Gintas:

  SienCe cia tikrai geros istoryjos kai kurios net labai:)

 57. Barbora:

  gyweno moteris su seima ir mama nuejo ji parduotuve geliu.buvo rozes juodos o ne raudonas ji jas nupirko 4 kad kikvienam pasiset prie lovos.mama gryzus . na jau buvo naktis. ir kaip atsikele visa seima nuzudita!!kita diena pasemus peili nemegojo ir laike kas nutiks? ir is tos rozes isejo juodoji ranka. bet moteris ja nupjiove. kita diena nueina i tapacia parduotuve ziuri kasininkas be rankos!!!

 58. Barbora:

  tu neidomes nu paparasiausiai neidomios

 59. dftdrt:

  pyšzda

 60. dftdrt:

  pimpukas

 61. GGGGGUUUUUUUSSSSSSSSTTTTTTEEEEENNNNNUUUUUKKKKKAAAAASSSS:

  visiskas sudas o ne pasakojimas.visai nebaisu.

 62. siaubo beprote;]:

  karocia pas mano teta ankstesniam bute buvo mires zmogus ir viena nakti inai atsikele ir tas zmogus buvo jai p[rie koju nu va ka norejau ta ir parasiau nu bet cia is rimtu

 63. Gyveno tokia mergaite kuri norejo nusipirkti paveiksla vadinamu JUODOJI BALERINA.Inai ji visur ieskojo ir niekur nerado.Buvo jos gimtadienis ir jai tokia drauge padavanojo ta paveiksla.Kai ta mergyte uzaugo susituoke turejo suneli.Viena karta visa seima tvarke rusi ir ta moteris pamirso , kad negalima nukelti JUODOSIOS BALERINOS paveikslo .Bet inai ji nukele ir pakabino netoli zidinio.Tam portrte balerina liudna liudna .Ryta mergina rado savo visa vyra sukapota i gabalus.Balerinos veidas pralinksmejo .Kita ryta rado savo pakarta sunu .Portrete balerina isisiepe.Ir dar veliau jau ja nuzude .O balerinos veidas visiskai linksmad….

 64. .Viena karta gyveno tokia labai grazi mergyte. Ir viena diena jai kaz kas atsitiko inai isprotejo.Turejo ta mergaite drauge . Ta drauge ja labai suerzino ir inai pajame tai draugei uz plauku ir nusivede i toki sandeliuka.Nukirpo jos grazius auksinius plaukus ir supjauste ja i gabalus .Ir suvalge.Kai inai uzaugo nusipirko suniuka. Tas suniukas viena karta prikakojo ant lovos todel , kad jo beweik neisvezdavo i lauka .Ta merga pajeme ji isvire ir paskui ismete pro langa.Praejo 1234 metai ji vis dar gyva ir inai nuzude nemazai gyvu butybiu todel patariu saugotis!!!!

 65. tj nesamone

 66. as:

  wtf?2o metu ismiegot nevalgius negerus?

 67. Pirma jei norit parašyti istoriją tai išmokit ir rašyti ir skaityti :(

Rašyti komentarą